Karakterler

Clash of Clans Karakterleri

Oyun içerisindeki karakterlerin özelliklerini daha iyi savunup ve saldırabilmeniz için detaylı bir şekilde sizler için derledik.

Aşağıdaki karakterler Clash of Clans’ın ana karakterleridir. Bu karakterler ile diğer oyuncularla veya kampanya haritasında oynarken saldırmak için kullanabilirsiniz. Bu karakterler ile kışlanızı da oluşturabilirsiniz ve karakterlerinizi ordu kamplarında eğitebilirsiniz.

BARBAR

Barbar, barakalarda açtığınız ilk karakterdir. Barbarın görünüşü kızgın, savaşa hazır, sarı saçlı ve uzun sarkık sarı bıyığı olan bir adamdır. Deri bir kemer ve demir kalkan şeklindeki bir toka ile kahverengi bir şort giyiyor. Ayrıca, her iki kolunda da çivili bir bilek bandı vardır. Sağ elinde kısa keskin bir kılıç, ayaklarında sandalet bulunmaktadır. Barbar 3. seviyeye ulaştığında kafa bandı kazanır. 5. seviyede viking kaskı ve 6. seviye ise daha keskin kılıç ve güçlü boynuz kaskı kazanır.

OKÇU KIZ

Okçular bir araya getirilmiş birimlerdir. Pembe saçlı ve keskin gözlü, açık yeşil bir elbise, küçük bir torba bağlı bir kemer, omuzunda altın bir halka ve ok uçuşları için pembe tüyleri olan bir kadın karakterdir. Okçuların aralıkları ne olursa olsun, saldırmak için tercih ettikleri hedefleri yok.

GOBLİNLER

Goblin oyundaki en hızlı karakter. Görünüşü biraz sinir bozucudur. İlk hedefi, bir baskın sırasında ya da sonrasında hızlıca ganimetleri toplamaktır. Aslında çok iyi bir hırsızdır. Hedefi ganimet kaynak binalarıdır. Altın madenleri, iksir toplayıcıları ve depoların her biri için çifte hasar verirler. Bu, barbarlar kadar 2 kat fazla zarar ve Archeries kadar binaların bu türlerine 3 kat fazla zarar verdikleri anlamına gelir! Görevin görece düşüklüğü, Archer’den daha yüksek, ancak bir Barbar’dan daha düşüktür. Ayrıca, karakterin özelliği ilk önce kaynak binalarına saldırmaktır. Tüm savunmaları yok saymak olduğundan saldırıya karşı savunmasız olabilir ve destek için başka bir tür asker olmadan konuşlandırılmamalıdır.

 

Çok yakında aşağıdaki karakterlerin ve yeni eklenen diğer karakterlerin özelliklerini de sizlerle paylaşacağız.

 

     

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın